Навколо площадки Amazon спалахує новий скандал, цього разу маркетплейс запідозрили у купівлі позитивних відгуків. Газета Financial Times провела розслідування, яке показало, що деякі провідні рецензенти отримали вигоду від публікації позитивних оцінок виставлених товарів на Амазон. FT виявила п’ятизіркові відгуки на товари маловідомих китайських брендів. Ці ж продукти знайшлися в різних групах, які пропонують безкоштовні товари в обмін на відгуки або плату за відгуки та коментарі. Через кілька годин після публікації американський рітейлер видалив 20 000 позитивних рецензій.
Фільм «Милашки» від Netflix про неповнолітніх танцівниць спровокував хвилю критики на адресу онлайн-кінотеатру. Користувачі обурилися картиною Маймуни Дукур та звинуватили режисера у сексуалізації дітей. У соцмережах запустили кампанію CancelNetflix, противники фільму закликають бойкотувати сервіс та демонстративно скасовують підписку, вимагаючи від стримінгу видалити фільм. За наступні дні кількість відмов від платформи Netflix зросла у вісім разів.
В ПАР прихильники опозиційної партії борців за економічну свободу (EFF) влаштували серію протестів через рекламу магазинів косметики Clicks. Вони вважають рекламу магазинів расисткою, оскільки в ролику африканське волосся було описане як сухе, тьмяне і пошкоджене, а світле волосся як нормальне і гладке. Мережа магазинів вже попросила вибачення за рекламу, а двох співробітників, ймовірно відповідальних за ролик, було відсторонено від роботи
Піцерія «Таверна Ель Пасо» у Рівному запустила рекламний ролик, у якому обіграла знаменитий мем із порнофільму.
10 млн. на лого, щоб його викинути.
Минулого місяця Австралія представила нове національне лого із зображенням золотистої акації. Однак користувачі розкритикували лого за схожість із коронавірусом. Проект коштував уряду близько 10 млн. австралійських доларів. Зараз федеральний уряд «тихо» прибрав підняте на сміх лого і зараз займається його редизайном.
Ауді, дівчинка і вибачення.
Автовиробник Audi вибачився за рекламу автомобіля RS 4. Вона зображує маленьку дівчинку з бананом, яка спирається на решітку радіатора машини. Користувачі розкритикували пост опублікований в Twitter. На їхню думку, в Audi не врахували, що діти часто гинуть в аваріях, а дехто побачив у рекламі ознаки «сексуалізації дитини».
2-й літній затяжний удар по репутації Facebook.
В Інтернеті продовжує набирати обертів акція #StopHateForProfit, спрямована проти поширення в мережах ненависті, насильства та расизму. До бойкоту мереж Facebook та Instagram приєдналися такі знаменитості, як Ештон Катчер, Кетті Перрі, Леонардо Ді Капріо, Наомі Кемпбелл, Кейт Хадсон та Кім Кардаш’ян. Раніше цю ініціативу підтримали багато провідних корпорацій — Coca-Cola, PepsiCo, Unilever, Starbucks, Volkswagen та інші.
Gucci запланував на кінець вересня запуск власної програми Gucci Sneaker House, в якій користувачі зможуть самостійно створювати кросівки з уже існуючих моделей і приміряти їх. Велкам в цифровий світ взуття.
Тепер ви можете захистити свої пости у Facebook та Instagram від крадіжки за допомогою сервісу Rights Manager. Заявляйте про своє авторство на пост, довіртеся системі відстеження, далі при виявленні копій посту прийміть рішення, що робити: видалити пост, відзначити посилання на вас або підтвердити партнера як достовірне джерело. Навіть дуже непогано.
Comments are closed